Vyzkoušejte zdarma

Nejrychlejší způsob jak si bezplatně vyzkoušíte Convey System je vyplnění formuláře ZDE. Na výběr jsme pro Vás připravili Convey System jako službu (SaaS), provoz aplikace na vlastním serveru nebo instalaci přímo v kanceláři.

Pokud máte zájem provozovat Convey System na vlastním serveru nebo v Cloudu, poskytneme Vám nebo pomocí Vašeho specialisty plnou technickou podporu. Můžeme Vám zajistit také kompletní správu serveru včetně jeho pronájmu i umístění v profesionálním housingovém centru.

Convey System Business Convey System Cloud Convey System Premium
Zkušební verze
Cena Uživatel "basic" je vhodný pro asisitentské pozice, koncipienty a podobně. Uživatel "profi" má přístup k podrobným statistikám, podkladům pro fakturaci a je vhodný pro advokáty a partnery advokátních kanceláří. Pro bezpečný, vzdálený přístup klientů k vybraným informacím v případu, je cena licence 100 Kč za uživatele. 480 Kč za uživatele / měsíc
basic (bez statistik a fakturace) nebo980 Kč za uživatele / měsícprofi (včetně statistik i fakturace)100 Kč za uživatele / měsícdatové schránky pro advokáty
(součástí profi i basic licence)
72.000 Kč ročněvčetně technické a uživatelské
podpory do 15 uživatelů
296.000 Kč
Správa serveru Služba Managed server Vám zajistí profesionální dohled Vašeho vlastního serveru v kanceláři, včetně administrace, instalaci aktualizací a zálohování. Cena Managed služby je 4.860 Kč měsíčně.

Vlastní server se službou Managed
je vhodný pro ty, kteří očekávají
nadstandartní zátěž nebo požadují
fyzický přístup k serveru.
Platební období    3 měsíce
   6 měsíců - 5% sleva
 12 měsíců - 10% sleva
 smlouva 2 roky - individuálně
Výhody s provozem v Cloudu
12 měsíců - Azure XS VM ZDARMA
24 měsíců - SSL certifikát ZDARMA
36 měsíců - 50.000 Kč věrnostní bonus
jednorázová platba
Bezpečnostní aktualizace Aktualizace, které mají vliv na zabezpečení systému poskytujeme všem našim klientům zdarma po celou dobu trvání licence.
Technická podpora S platnou licencí je systém plně funkční a aktualizován. Bez platné licence je možné případy upravovat, ale není možné vytvářet nové a využívat služby online operátora. Je součástí služby Správa serveru.
první rok v ceně
do 31.8.2012 druhý rok zdarma
každý další rok 22.000 Kč
Nápověda a online operátor Nad rámec nápovědy a elektronického manuálu máte možnost přímo ze sytému kontaktovat online operátora.

I když se to může zdát komplikované, nemusíte mít obavy. Pomůžeme Vám s výběrem vhodných licencí, přípravou individuálních školení i úpravami na míru. Stejně tak se v případě Vašeho zájmu postáráme o zajištění provozu.
Na Vás je rozhodnutí, zda využijete výhody moderních informačních technologií pro sebe...

Jako první jsme začali v roce 2007 poskytovat našim klientům moderní způsob provozu aplikace pomocí Cloud Serveru. Dnešní trend v podobě SaaS (Software as a Service) námi zvolenou cestu potvrdil. Společně s Cloud Serverem získáte kompletní řešení, včetně dohledu serveru i zálohování Vašich dat.

Upozorňování mailem

Convey System nabízí mimo detailní vyhledávání v případech i automatické upozorňování na změny v případu pomocí mailu. Díky této funkci mají vždy všichni členové případu informace o jeho postupu.

Zálohování a šifrování

U pronájmu serveru zálohujeme všechna data automaticky každý den. I u serveru ve vaší kanceláři doporučujeme využít v rámci servisní smlouvy službu zálohování.

Cloud

Je z našeho pohledu modernější způsob poskytování služeb, které hostingové společnosti poskytují již mnoho let. Připravili jsme pro Vás na výběr nejzajímavější varianty veřejných i privátních "oblak".Váš systém můžete používat kdykoliv a odkudkoliv. Můžeme Vám pomoci i při návrhu modernizace Vašeho IT.

Varianta Premium

Využijte ověřeného řešení, specifické nadstavby Vám vytvoříme na míru a získáte neomezené právo na úpravy a použití v rámci spřátelených firem.
Mimo základní licenci Convey System, nabízíme zájemcům o vlastní úpravy aplikace, licenci, která je vyčleněna ze standartního vývoje systému. U varianty Premium lze tedy aplikaci jakýmkoliv způsobem měnit a máte přístup ke zdrojovým kódům aplikace.